גרר יוסי – שירותי גרר 24 שעות במרכז הארץ 050-523-9747 https://www.tow-truck.co.il/ שירותי גרר, חילוץ רכבים Sun, 22 Jul 2018 17:55:42 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.5 גרר באור יהודהhttps://www.tow-truck.co.il/%d7%92%d7%a8%d7%a8-%d7%91%d7%90%d7%95%d7%a8-%d7%99%d7%94%d7%95%d7%93%d7%94/ Tue, 12 Apr 2016 13:01:35 +0000 https://www.tow-truck.co.il/?p=401מתגוררים באור יהודה ומחפשים שירותי גרר מקצועיים ואמינים? חברת גרר יוסי היא חברה בעלת ותק ומוניטין של למעלה משלושה עשורים ומעמידה לרשותכם שירותי גרר באור יהודה והסביבה, הכוללים הגעה ישירה ומהירה אל המקום וגרירת הרכב אל המוסך הקרוב. שירותים אלה זמינים עבורכם 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע, מבטיחים לכם פתרון ברמה גבוהה, התאמת הגרר לפי סוג [...]

The post גרר באור יהודה appeared first on גרר יוסי - שירותי גרר 24 שעות במרכז הארץ 050-523-9747.

]]>
מתגוררים באור יהודה ומחפשים שירותי גרר מקצועיים ואמינים? חברת גרר יוסי היא חברה בעלת ותק ומוניטין של למעלה משלושה עשורים ומעמידה לרשותכם שירותי גרר באור יהודה והסביבה, הכוללים הגעה ישירה ומהירה אל המקום וגרירת הרכב אל המוסך הקרוב. שירותים אלה זמינים עבורכם 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע, מבטיחים לכם פתרון ברמה גבוהה, התאמת הגרר לפי סוג הרכב ובעיקר צוות מיומן ומוסמך שילווה אתכם מרגע הפנייה הראשונה.

שירות ללא פשרות ומענה מהיר

בין אם נתקעתם עם הרכב הפרטי שלכם בדרך לעבודה, בין אם הג'יפ שלכם איננו מתניע או אולי נגמר לו הדלק, ובין אם הייתם מעורבים חלילה בתאונה – אנחנו כאן לשם כך. שירותי הגרר שאותם אנו מציעים עומדים בכל הקריטריונים הנדרשים ומבטיחים לכם פתרון מקצועי ללא פשרות. השירות מתבצע בעזרת גרר 4X4 חדיש וציוד נלווה בהתאם לצורך, גרר באור יהודה המותאם לרכב המדובר: מיניבוס, רכב מסחרי, רכב פרטי קטן, רכב שטח, אופנוע או כל רכב אחר. הגרירה נעשית באופן בטוח ותוך שמירה על כל הכללים הנדרשים. הרכב שלכם מובל אל המוסך הקרוב כדי לטפל בבעיה הדחופה או אל כל מוסך אחר שתבחרו. אתם לא צריכים להמתין שעות בשולי הכביש, אני אדאג להגיע אליכם במהירות האפשרית.

שירות אדיב ללקוח ומענה מהיר בכל רגע ובכל יום (למעט שבת)

אנחנו, בחברת גרר יוסי, עובדים מול לקוחות פרטיים ועסקיים ומכירים היטב את תחום החילוץ והגרירה. אנו יודעים עד כמה מדובר בחוויה לא נעימה ועושים ככל שביכולותינו כדי לאפשר ללקוח לעבור זאת בצורה הקלה ביותר. לרשותנו כל הכלים הנדרשים כדי לבצע את עבודת הגרירה והחילוץ וזאת לצד צוות אדיב ונעים מאד, המבצע את העבודה תוך מתן מענה ופתרונות יצירתיים שונים, הנדרשים לא אחת בשטח. לנו יש ניסיון בשטח מעל 30 שנה, אתם מוזמנים לחייג אלי בכל שעה ואני יעמוד בזמנים שקבענו כי השירות היא מעלה ראשונה אצלי והמחיר תחרותי והגון לכל לקוח.

חשוב מאוד: במידה ואתם תקועים בכביש זכרו לשים משולש אזהרה וללבוש אפוד זוהר, אל תישארו בתוך הרכב!

The post גרר באור יהודה appeared first on גרר יוסי - שירותי גרר 24 שעות במרכז הארץ 050-523-9747.

]]>
גרר בכפר סבאhttps://www.tow-truck.co.il/%d7%92%d7%a8%d7%a8-%d7%91%d7%9b%d7%a4%d7%a8-%d7%a1%d7%91%d7%90/ Tue, 12 Apr 2016 13:01:10 +0000 https://www.tow-truck.co.il/?p=399גרר בכפר סבא לא נעים להיתקע עם הרכב באמצע הדרך, במיוחד כשממהרים לפגישה חשובה. גם לא נעים לגלות שנגמר הדלק במהלך הנסיעה ואין תחנת דלק קרובה. ומה לגבי תקר בגלגל שלא מאפשר להמשיך ולנסוע או בעיה טכנית אחרת, שלא ניתן לטפל בה לבד? במקרים כאלה, וכדי להתמודד עם הבעיה בצורה הטובה ביותר, מוצעים שירותי גרר [...]

The post גרר בכפר סבא appeared first on גרר יוסי - שירותי גרר 24 שעות במרכז הארץ 050-523-9747.

]]>
גרר בכפר סבא

לא נעים להיתקע עם הרכב באמצע הדרך, במיוחד כשממהרים לפגישה חשובה. גם לא נעים לגלות שנגמר הדלק במהלך הנסיעה ואין תחנת דלק קרובה. ומה לגבי תקר בגלגל שלא מאפשר להמשיך ולנסוע או בעיה טכנית אחרת, שלא ניתן לטפל בה לבד? במקרים כאלה, וכדי להתמודד עם הבעיה בצורה הטובה ביותר, מוצעים שירותי גרר מקצועיים, הכוללים שימוש בגרר מיוחד, המותאם לסוג הרכב התקוע. ג'יפ, אופנוע, רכב פרטי או רכב יוקרה, מיניבוס, רכב מסחרי, כל רכב יקבל את המענה הנדרש לו ויובל בבטחה אל המוסך הקרוב, או לכל מקום שתבקשו מבלי שיגרמו לו נזקים נוספים.

שירותי גרר מקצועיים 24 שעות

שירותי גרר בכפר סבא והסביבה המיועדים ללקוחות פרטיים ועסקיים, אנו מספקים מענה ברמה גבוהה ופתרון בהתאמה מלאה. השירות שמוצע ללקוח 24 שעות ביממה 6 ימים בשבוע (למעט שבת), נעשה בהתאם לכל התקנים הנדרשים ובעזרתו של צוות מקצועי ואמין ביותר. מדובר בצוות מוסמך עם ניסיון של שנים בתחום ועם ההכשרה הרלוונטית. צוות זה מגיע ישירות אל המקום שבו נתקע הרכב ומפנה אותו במהירות האפשרית אל היעד. כך שאם נתקעתם עם הרכב שלכם? מהיום אתם לא צריכים להמתין שעות בצדי הדרך עד להגעתו של הגרר. בתוך פרק זמן קצר נגיע אליכם ונגרור את הרכב שלכם אל המוסך. במידה ותצטרכו גרירה מחניון תת קרקעי ברשותי גרר נמוך בגובה של 1.9 מטר.

אתם תתקשרו אלינו ואנחנו נדאג להגיע אליכם במהירות האפשרית!

חברת יוסי גרר, הפועלת בתחום החילוץ והגרירה למעלה מ – 30 שנה, מבטיחה לכם מענה מהיר מקצועי ושירות אמין. אני יודע עד כמה זו סיטואציה לא קלה אני יעשה ככל שביכולתי לעמוד לרשותכם ברגע האמת מבלי שתצטרכו לדאוג לדבר. בין אם בעקבות תאונת דרכים, תקר בגלגל או בעיה כלשהי ברכב, אני אגיע אל המקום עם הצוות המיומן שלנו ועם ציוד הגרירה המתקדם, שייקח את רכבכם בבטחה לאן שתבקשו. חייגו אלי 050-523-9747 בכל שעה מבטיח מחיר הוגן וחילוץ מקצועי.

 

חשוב מאוד: אם אתם תקועים בכביש לא לשכוח להציב משולש אזהרה ללבוש אפוד זוהר ולא להישאר בתוך הרכב! עברו מעבר למעקה הביטחון או על המדרכה הקרובה.

The post גרר בכפר סבא appeared first on גרר יוסי - שירותי גרר 24 שעות במרכז הארץ 050-523-9747.

]]>
גרר ברמת השרוןhttps://www.tow-truck.co.il/%d7%92%d7%a8%d7%a8-%d7%91%d7%a8%d7%9e%d7%aa-%d7%94%d7%a9%d7%a8%d7%95%d7%9f/ Tue, 12 Apr 2016 13:00:44 +0000 https://www.tow-truck.co.il/?p=397שירותי גרירה מקצועיים משמשים פעמים רבות כעוגן, במקרים בהם הרכב תקוע או מעורב בתאונת דרכים. בין אם מדובר בתקר בגלגל, בבעיה טכנית מסוימת ברכב או בכל צרה שהיא, אם אתם מתגוררים ברמת השרון והסביבה וזקוקים לשירותי חילוץ וגרירה, גרר יוסי היא הכתובת הנכונה. החברה, שפועלת בתחום זה יותר מ – 30 שנה, מציעה לכם מענה [...]

The post גרר ברמת השרון appeared first on גרר יוסי - שירותי גרר 24 שעות במרכז הארץ 050-523-9747.

]]>
שירותי גרירה מקצועיים משמשים פעמים רבות כעוגן, במקרים בהם הרכב תקוע או מעורב בתאונת דרכים. בין אם מדובר בתקר בגלגל, בבעיה טכנית מסוימת ברכב או בכל צרה שהיא, אם אתם מתגוררים ברמת השרון והסביבה וזקוקים לשירותי חילוץ וגרירה, גרר יוסי היא הכתובת הנכונה. החברה, שפועלת בתחום זה יותר מ – 30 שנה, מציעה לכם מענה מקצועי ואמין וזמינות מרבית של 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

בכל יום, בכל שעה ולכל רכב

נתקעתם עם הג'יפ שלכם בדרך להרצליה או כשאתם בדרך חזרה לרמת השרון? האוטו שלכם לא מתניע בבוקר? המשאית הכבדה שלכם נתקעה באמצע הכביש ואתם לא יודעים מה לעשות? שירותי גרר ברמת השרון הם הפתרון. השירות כולל הגעה ישירות אל המקום והסעתו של הרכב באמצעות גרר מיוחד אל היעד הנדרש. אנו נדאג לקחת את הרכב התקוע אל המוסך הקרוב או אל המוסך שמטפל בו באופן קבוע ונעמוד לרשותכם לאורך כל הדרך. לא תצטרכו להמתין בשולי הדרך במשך שעות ארוכות וגם לא תצטרכו לשלם על כך סכום גבוה כל כך. אנו נגיע מהר ונבצע את הגרירה במהירות ובבטיחות מלאה.

שירותי חילוץ וגרירה ברמת השרון – אנחנו הכתובת שלכם!

חברת גרר יוסי מעמידה לרשותכם  גרר ברמת השרון והסביבה עם צוות מיומן בעל הכשרה רלוונטית. השירות מוצע על ידי גרריסט מקצועי ומוסמך העומד בכל הקריטריונים הנדרשים. מכיוון שמדובר במשימה מאתגרת מאוד שלעתים יכולה להיות לא פשוטה כלל – כשמדובר ברכבים מסחריים גדולים או לרכבים שנתקעו בשטח וזקוקים לחילוץ, אתם מוזמנים לשלוח לי קישור למיקום שלכם בשטח ואני אגיע בהקדם האפשרי, ברשותי גרר 4X4 חדיש ומאובזר עם כננת, שאקלים רצועות ועוד, אנו נעזרים בציוד מיוחד, הכולל את כל החידושים והפיתוחים בתחום כגון היי ליפט. במקביל תוכלו ליהנות גם משירותי דרך נלווים בעת הצורך ובפתרון בהתאמה מלאה, במחיר נוח ומשתלם. וכל זאת, מבלי שתצטרכו לדאוג לדבר. התקשרו אלינו ואנחנו נעשה את העבודה בשבילכם!

חשוב מאוד: במידה ונתקעתם בכביש הציבו משולש אזהרה לבשו אפוד מגן ובשום אופן אל תישארו בתוך הרכב! עברו את מעקה הביטחון או עברו למדרכה הקרובה.

 

The post גרר ברמת השרון appeared first on גרר יוסי - שירותי גרר 24 שעות במרכז הארץ 050-523-9747.

]]>
גרר בחולוןhttps://www.tow-truck.co.il/%d7%92%d7%a8%d7%a8-%d7%91%d7%97%d7%95%d7%9c%d7%95%d7%9f/ Tue, 12 Apr 2016 13:00:08 +0000 https://www.tow-truck.co.il/?p=395הרגע הזה בבוקר שבו לא מצליחים להתניע את הרכב וממהרים לעבודה, הוא רגע לא נעים כלל, כזה המלווה בתחושה של לחץ ולא מעט חרדה. מה יהיה עם הרכב? איך מעבירים אותו אל המוסך? כמה יעלה התיקון ומה קורה עם העבודה שהצטברה ועם הפגישה החשובה שתוכננה? שירותי גרר בחולון והסביבה מעמידים לרשותכם צוות מקצועי ומיומן שיעזור [...]

The post גרר בחולון appeared first on גרר יוסי - שירותי גרר 24 שעות במרכז הארץ 050-523-9747.

]]>
הרגע הזה בבוקר שבו לא מצליחים להתניע את הרכב וממהרים לעבודה, הוא רגע לא נעים כלל, כזה המלווה בתחושה של לחץ ולא מעט חרדה. מה יהיה עם הרכב? איך מעבירים אותו אל המוסך? כמה יעלה התיקון ומה קורה עם העבודה שהצטברה ועם הפגישה החשובה שתוכננה? שירותי גרר בחולון והסביבה מעמידים לרשותכם צוות מקצועי ומיומן שיעזור לכם להתמודד עם המצב ויסיע את הרכב התקוע באמצעות גרר מיוחד ישירות אל המוסך הקרוב, או אם תרצו, אל המוסך הקבוע שבו מטופל הרכב שלכם.

גרר בחולון בזמינות מרבית, מקצועיות ואמינות

בין אם מדובר בג'יפ, באופנוע, רכב מסחרי, מיניבוס או ברכב הפרטי שלכם, שירותים אלה יגיעו ישירות אליכם ויספקו לכם פתרון מקצועי ואת המענה הנדרש. שירותי גרר בחולון והסביבה מוצעים על ידי חברת גרר יוסי, המתמחה בתחום זה למעלה מ – 30 שנה. החברה עובדת מול לקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים, משטרה ועיריות. אנו נעזרים בציוד חדשני ביותר וברכבי גרירה 4X4 לחילוץ מהשטח ע"י כננת, מכפילי כוח, רצועות או היי ליפט  מיוחד, אנו נסיע את הרכב התקוע אל היעד הנדרש. סוג הגרר הנבחר נקבע בהתאם לסוג הרכב ומתפעל אותו ע"י צוות מקצועי ומיומן, בעל ההסמכה הנדרשת.

24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע (למעט שבת)

לא משנה באיזו שעה של היום מדובר או באיזה יום בשבוע (למעט שבת), צוות החברה יגיע אליכם בכל שעה. גם כשמדובר בשעות הקטנות של הלילה, אם נתקעתם עם הרכב שלכם, צרו אתנו קשר: 050-5239747 ואנו נגיע אליכם במהירות האפשרית. אנו מציעים לכם שירותי חילוץ וגרירה במחירים הוגנים ומבטיחים לכם איכות ומקצועיות ללא פשרות. בין אם הרכב שלכם איננו מתניע בשל תקלה במנוע, בין אם נגמר לכם הדלק באמצע הנסיעה ובין אם הרכב שלכם היה מעורב בתאונה, במידה ואתם זקוקים לחילוץ מהשטח שלחו לי מיקום דרך הסלולר ואני אגיע בהקדם האפשרי – אל תהססו והתקשרו אלינו.

חשוב מאוד: אם אתם תקועים באמצע הכביש אל תשכחו להציב משולש אזהרה, לבשו אפוד זוהר ואל תישארו בתוך הרכב! עברו את מעקה הביטחון או למדרכה.

The post גרר בחולון appeared first on גרר יוסי - שירותי גרר 24 שעות במרכז הארץ 050-523-9747.

]]>
גרר ברמלהhttps://www.tow-truck.co.il/%d7%92%d7%a8%d7%a8-%d7%91%d7%a8%d7%9e%d7%9c%d7%94/ Tue, 12 Apr 2016 12:59:49 +0000 https://www.tow-truck.co.il/?p=393גרר ברמלה בזמינות מידית מתגוררים ברמלה? הרכב שלכם נתקע ואתם זקוקים לעזרה? שירותי גרר ברמלה הם הכתובת המתאימה והמענה הנדרש שיעזור לכם להתמודד עם הבעיה. בין אם הרכב לא מתניע, היה מעורב בתאונה או במקרה בו נגמר לכם הדלק באמצע הנסיעה, פנייה לשירותי גרר מקצועיים ומיומנים היא הדרך הנכונה ביותר להתמודד עם המצב. חשוב לפנות [...]

The post גרר ברמלה appeared first on גרר יוסי - שירותי גרר 24 שעות במרכז הארץ 050-523-9747.

]]>
גרר ברמלה בזמינות מידית

מתגוררים ברמלה? הרכב שלכם נתקע ואתם זקוקים לעזרה? שירותי גרר ברמלה הם הכתובת המתאימה והמענה הנדרש שיעזור לכם להתמודד עם הבעיה. בין אם הרכב לא מתניע, היה מעורב בתאונה או במקרה בו נגמר לכם הדלק באמצע הנסיעה, פנייה לשירותי גרר מקצועיים ומיומנים היא הדרך הנכונה ביותר להתמודד עם המצב. חשוב לפנות לגורם מוסמך שיוכל להגיע אל המקום ולהביא איתו את הציוד הנדרש לשם כך.

מה כולל השירות
שירותי גרר ברמלה מיועדים לכל סוגי הרכב: רכבים פרטיים קטנים, מיניבוסים, רכבים מסחריים, ג'יפים וגם רכבי יוקרה. כל רכב שנתקע ואיננו יכול להמשיך בנסיעה, מוצע לו פתרון מקצועי אמין ומהיר הכולל שימוש ברכב גרירה מיוחד המותאם נקודתית לסוג הרכב התקוע. הצוות המבצע בפועל את השירות נעזר בציוד נלווה במידת הצורך ודואג להסיע את הרכב באמצעות הגרר אל המוסך הקרוב או אל המוסך שבו מטופל הרכב באופן קבוע. השירות מוצע 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע (למעט שבת) בכל אזור המרכז, לרבות רמלה והסביבה.

שירותי גרר יוסי – אנחנו כאן בשבילכם
חבר גרר יוסי המתמחה בשירותי חילוץ וגרירה מציעה את השירות שלה במרכז הארץ, הן ללקוחות עסקיים והן ללקוחות פרטיים. החברה, שפועלת בתחום זה למעלה מ – 30 שנה מעסיקה צוות מיומן ומקצועי מאד של עובדים העומד לרשות הלקוח לאורך כל הדרך ומספק לו מענה נקודתי ומהיר ביותר. אנו, בגרר יוסי, מאמינים בשירות מקצועי ללא פשרות ועושים ככל שביכולותינו כדי להציע ללקוחות שלנו את הטוב ביותר. לא משנה איזה רכב יש לכם ובין אם מדובר בשעות הבוקר המוקדמות, בשעות הקטנות של הלילה, או באמצע השבוע, אנחנו כאן בשבילכם! נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם את שירותי הגרר שלנו.

The post גרר ברמלה appeared first on גרר יוסי - שירותי גרר 24 שעות במרכז הארץ 050-523-9747.

]]>
גרר במודיעיןhttps://www.tow-truck.co.il/modiin/ Tue, 12 Apr 2016 12:59:25 +0000 https://www.tow-truck.co.il/?p=391גרר במודיעין והסביבה אתם נכנסים לרכב שלכם וכהרגלכם ממהרים מאד לעבודה, קבעתם פגישה חשובה, אבל הרכב שלכם לא מתניע. זה מעולם לא קרה לכם ואתם לא יודעים כעת מה לעשות. מעבר ללחץ הרב, שאתם וודאי נתונים בו, קיימת גם תחושת בהלה שאתם מתקשים להתמודד איתה. אולם, חשוב שתדעו שיש כתובת מקצועית שאפשר לפנות אליה, חברה [...]

The post גרר במודיעין appeared first on גרר יוסי - שירותי גרר 24 שעות במרכז הארץ 050-523-9747.

]]>
גרר במודיעין והסביבה

אתם נכנסים לרכב שלכם וכהרגלכם ממהרים מאד לעבודה, קבעתם פגישה חשובה, אבל הרכב שלכם לא מתניע. זה מעולם לא קרה לכם ואתם לא יודעים כעת מה לעשות. מעבר ללחץ הרב, שאתם וודאי נתונים בו, קיימת גם תחושת בהלה שאתם מתקשים להתמודד איתה. אולם, חשוב שתדעו שיש כתובת מקצועית שאפשר לפנות אליה, חברה המציעה שירותי גרר במודיעין והסביבה, חברה שאפשר לסמוך עליה ולקבל ממנה את המענה המהיר והמקצועי ביותר – בדיוק כמו שאתם צריכים!

שירותי גרירה לכל מקום ובכל שעה במרכז הארץ

יש לכם רכב פרטי, רכב יוקרה או אולי ג'יפ או מיניבוס? נתקעתם עם הרכב שלכם באמצע הדרך? הרכב לא מתניע, נגמר הדלק או הייתם מעורבים בתאונה חלילה? אנחנו בגרר יוסי, נדאג להגיע אליכם ולספק לכם את המענה הנדרש. אנו מציעים שירותי גרר במודיעין והסביבה ובמקומות נוספים בארץ, שירותים הכוללים שימוש ברכבי גרירה חדשניים וכן בציוד נלווה הנדרש לשירות עצמו. אנו מתאימים את הציוד ואת הגרר שבו אנו נעזרים לסוג הרכב עצמו, לא משנה באיזה רכב מדובר ועושים זאת במיומנות ובמקצועיות רבה.

איך זה עובד

חברת גרר יוסי, חברה עם ניסיון של למעלה מ – 30 שנה בתחום, מעמידה לרשותם מענה מהיר ומקצועי 24 שעות 6 ימים בשבוע (למעט שבת). לא משנה היכן במודיעין נתקעתם עם הרכב שלכם וגם לא משנה באיזו שעה של היום או באיזה יום בשבוע מדובר, אנו נשמח לספק לכם את השירות שלנו ולעמוד לרשותכם ברגע האמת. אתם לא צריכים להמתין שעות לקבלת השירות שלנו או לחשוש ממענה לא מקצועי. הצוות שלנו מיומן ומוסמך לבצע את הגרירה ומספק את השירות ללקוח גם כשמדובר במקומות מאתגרים יותר. השירות מוצע במחיר הוגן ומבטיח לכם ראש שקט!

The post גרר במודיעין appeared first on גרר יוסי - שירותי גרר 24 שעות במרכז הארץ 050-523-9747.

]]>
גרר ברחובותhttps://www.tow-truck.co.il/rehovot/ Tue, 12 Apr 2016 12:59:05 +0000 https://www.tow-truck.co.il/?p=389גרר ברחובות והסביבה זקוקים לתיקונים קטנים ברכב שלכם "על הדרך"? נתקעתם עם הרכב בצדי הכביש ואתם זקוקים לשירותי חילוץ וגרירה מהירים? מתקשים להתניע את הג'יפ או את האופנוע שלכם בבוקר או נגמר לכם הדלק ברכב הפרטי בדיוק באמצע הנסיעה? לשם כך עומדים לרשותכם שירותי גרר, המספקים מענה מקצועי ואמין ומגיעים ישירות אל המקום הנדרש. במידה [...]

The post גרר ברחובות appeared first on גרר יוסי - שירותי גרר 24 שעות במרכז הארץ 050-523-9747.

]]>
גרר ברחובות והסביבה

זקוקים לתיקונים קטנים ברכב שלכם "על הדרך"? נתקעתם עם הרכב בצדי הכביש ואתם זקוקים לשירותי חילוץ וגרירה מהירים? מתקשים להתניע את הג'יפ או את האופנוע שלכם בבוקר או נגמר לכם הדלק ברכב הפרטי בדיוק באמצע הנסיעה? לשם כך עומדים לרשותכם שירותי גרר, המספקים מענה מקצועי ואמין ומגיעים ישירות אל המקום הנדרש. במידה ומדובר ברחובות והסביבה, שירותי גרר ברחובות הם הפתרון הנכון והדרך הטובה ביותר להתמודד עם האתגר הלא נעים הזה.

שירותי חילוץ וגרירה – רק אצל המומחים!

לא משנה מהי הסיבה שבגללה הרכב שלכם תקוע בשולי הדרך וגם לא משנה באיזה רכב מדובר: משאית, ג'יפ, מיניבוס או אפילו רכב יוקרה – אנחנו כאן בשבילכם. שירותי הגרירה של גרר יוסי מציעים לכם זמינות מרבית, מענה בכל שעה של היום 6 בשבוע. בין אם זה קורה בשעות הקטנות של הלילה או באמצע היום, הצוות שלנו מגיע ישירות אל המקום וגורר את הרכב לכל מקום שתרצו. ניתן לגרור אותו אל המוסך המטפל באופן קבוע ברכב או אל כל מקום אחר אשר תבקשו. כל זאת, מבלי שתצטרכו לדאוג לדבר וכדי שתוכלו לשוב ולנהוג ברכב שלכם כמה שיותר מהר.

למה אנחנו

חברת גרר יוסי פועלת בתחום החילוץ והגרירה למעלה מ – 30 שנה. החברה מציעה מוניטין וניסיון רב מאד ובעיקר מקצועיות ללא פשרות. צוות החברה נעזר בציוד חדשני ומתקדם מאד העומד בכל התקנים הנדרשים וכן ברכבי גרירה חזקים, המתמודדים בהצלחה רבה עם האתגרים השונים. שירותי גרירה אלה מוצעים לכל סוגי הרכבים, 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע (למעט שבת).

כלל חשוב מאוד!

במידה והרכב עומד בכביש בצורה שמסכנת אותכם ואת שאר הנהגים הציבו משולש אזהרה, לבשו אפוד זוהר והתרחקו מהרכב מעבר למעקה הביטחון או למדרכה הקרובה!

נתקעתם עם הרכב שלכם ולא מצליחים להניע אותו? אל תהססו התקשרו אליי עכשיו: 050-523-9747

The post גרר ברחובות appeared first on גרר יוסי - שירותי גרר 24 שעות במרכז הארץ 050-523-9747.

]]>
גרר ביבנהhttps://www.tow-truck.co.il/%d7%92%d7%a8%d7%a8-%d7%91%d7%99%d7%91%d7%a0%d7%94/ Tue, 12 Apr 2016 12:58:43 +0000 https://www.tow-truck.co.il/?p=387שירותי גרר ביבנה הם הכתובת הנכונה ביותר עבורכם אם אתם מחפשים פתרון מקצועי, זמין ויעיל. נתקעתם עם הרכב שלכם בדרך לעבודה? הרכב שלכם מסרב להתניע בבוקר ואתם ממהרים לפגישה חשובה? מתגוררים ביבנה והסביבה ומחפשים מענה 24 שעות? שירותי הגרירה של גרר יוסי מספקים לכם את כל מה שאתם צריכים ואף יותר מכך. לא משנה באיזה [...]

The post גרר ביבנה appeared first on גרר יוסי - שירותי גרר 24 שעות במרכז הארץ 050-523-9747.

]]>
שירותי גרר ביבנה הם הכתובת הנכונה ביותר עבורכם אם אתם מחפשים פתרון מקצועי, זמין ויעיל. נתקעתם עם הרכב שלכם בדרך לעבודה? הרכב שלכם מסרב להתניע בבוקר ואתם ממהרים לפגישה חשובה? מתגוררים ביבנה והסביבה ומחפשים מענה 24 שעות? שירותי הגרירה של גרר יוסי מספקים לכם את כל מה שאתם צריכים ואף יותר מכך. לא משנה באיזה רכב מדובר וגם לא משנה מהי הסיבה שבגללה הרכב תקוע, הצוות המקצועי והמיומן של גרר יוסי יגיע אל המקום וייקח את הרכב שלכם אל המוסך הקרוב.

שירות מקצועי ללא פשרות
שירותי גרר ביבנה הם פתרון לכל מי שרכבו נתקע ולא משנה באיזו שעה. שירותי גרירה אלה יגיעו אל המקום בכל שעה של היום או הלילה. השירות כולל שימוש ברכב גרירה מיוחד מסוג גרר משקפיים, העומד בכל התקנים הנדרשים וכן בציוד גרירה חדשני ומתקדם מאד. גרירת רכבים היא עניין לא פשוט המצריך מיומנות וגם ידע בתחום. הצוות המקצועי המבצע זאת בפועל הוא צוות מוסמך, צוות המורשה לגרור את הרכב בעזרת רכב גרירה מיוחד. זו יכולה להיות רכב כבד באמצע הכביש, ג'יפ שתקוע בדרך או אולי רכב פרטי שלא מניע. ניתן לגרור כל רכב ולעשות זאת בצורה מקצועית וזהירה מאד. כל זאת, תודות לניסיון ולרמת המקצועיות הגבוהה המאפיינים את צוות החברה.

לפנות אל המומחים בתחום
שירותי הגרירה של גרר יוסי, חברה הפועלת בתחום החילוץ והגרירה מזה שלושה עשורים, מעמידים לרשותכם מענה מהיר וזמינות של 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע (למעט שבת). מדובר בשירותי גרירה לכל סוגי הרכב, לרבות גרירה של רכבי יוקרה. השירות כולל את הובלת הרכב התקוע אל המוסך המטפל ברכב או אל כל מקום אחר, בהתאם לבקשת הלקוח.

The post גרר ביבנה appeared first on גרר יוסי - שירותי גרר 24 שעות במרכז הארץ 050-523-9747.

]]>
גרר ברמת גןhttps://www.tow-truck.co.il/ramat-gan/ Tue, 12 Apr 2016 12:53:26 +0000 https://www.tow-truck.co.il/?p=369צריכים גרירת רכב? רוצים גרר שיגיע מהר? הגעתם למקום הנכון. לא נעים להיתקע עם הרכב באמצע הדרך, בעיקר כשממהרים לישיבה חשובה או לפגישה מחוץ לעיר. בין אם בשל תקר בגלגל, תקלה כלשהי במנוע הרכב, מחסור בדלק או אפילו בתאונת דרכים, מוצעים שירותי גרירה מקצועיים, המגיעים ישירות אל המקום ומפנים את הרכב למוסך או לכל מקום אחר שצריך. [...]

The post גרר ברמת גן appeared first on גרר יוסי - שירותי גרר 24 שעות במרכז הארץ 050-523-9747.

]]>
צריכים גרירת רכב? רוצים גרר שיגיע מהר? הגעתם למקום הנכון. לא נעים להיתקע עם הרכב באמצע הדרך, בעיקר כשממהרים לישיבה חשובה או לפגישה מחוץ לעיר. בין אם בשל תקר בגלגל, תקלה כלשהי במנוע הרכב, מחסור בדלק או אפילו בתאונת דרכים, מוצעים שירותי גרירה מקצועיים, המגיעים ישירות אל המקום ומפנים את הרכב למוסך או לכל מקום אחר שצריך. מי שתקוע עם רכבו ברמת גן והסביבה ומחפש מענה אמין, מקצועי וגם מהיר מאד – זו התשובה!

 
מה כולל השירות
שירותי גרר ברמת גן מספקים מענה נרחב לכל מי שתקוע עם רכבו באזור העיר ומחפש כתובת מקצועית, שתוכל להגיע ישירות אל המקום. השירות, שאותו מבצעים בפועל אנשי מקצוע מיומנים, בעלי ההכשרה וההסמכה הנדרשת לכך, משתמשים עם רכבי גרירה מיוחדים וציוד נלווה, המאפשר להם לבצע את עבודת הגרירה בקלות, במהירות וללא תקלות מיותרות. השירות מותאם נקודתית לסוג הרכב עצמו ולעיתים כולל שימוש בציוד חדשני מאד, כדי להתמודד עם האתגר הרב הכרוך בחילוץ ובגרירתו של הרכב אל היעד הנדרש.

 
גרר יוסי – הכתובת שלכם!
אנחנו, בגרר יוסי, מציעים לכם שירותי גרירה באזורים נרחבים, לרבות באזור רמת גן. אנו מספקים לכם מענה מהיר ומקצועי מאד וזמינות מרבית. השירות שלנו, שזמין לכם 24 שעות ביממה ולאורך כל ימות השבוע (כולל שישי ושבת) מגיע אליכם ישירות ואוסף את הרכב מהמקום שבו הוא נתקע. גרר הוא יוסי היא חברה עם ניסיון של למעלה מ – 30 שנה בתחום הגרירה, הכוללת צוות מקצועי שאיננו מתפשר על האיכות! הצוות דואג לספק מענה מתאים לכל סוג של רכב תקוע, מרכבים פרטיים, אופנועים ועד משאיות גדולות וכבדות. בכל מקום, בכל זמן – אנחנו כאן בשבילכם!

The post גרר ברמת גן appeared first on גרר יוסי - שירותי גרר 24 שעות במרכז הארץ 050-523-9747.

]]>
גרר בפתח תקווהhttps://www.tow-truck.co.il/%d7%92%d7%a8%d7%a8-%d7%91%d7%a4%d7%aa%d7%97-%d7%aa%d7%a7%d7%95%d7%95%d7%94/ Tue, 12 Apr 2016 12:48:35 +0000 https://www.tow-truck.co.il/?p=365גרר בפתח תקווה בזמינות מידית הרכב שלכם נתקע בסמוך לצומת גהה או אולי על ז'בוטינסקי? לא מצליחים להתניע אותו או הייתם מעורבים חלילה בתאונה קלה, ועכשיו אתם מחפשים גרר בפתח תקווה שיעזור לכם לצאת מזה? במיוחד בשביל זה מוצעים לכם שירותי גרר אשר מספקים לכם מענה מהיר, מענה לאורך כל שעות היום, אך בעיקר מענה [...]

The post גרר בפתח תקווה appeared first on גרר יוסי - שירותי גרר 24 שעות במרכז הארץ 050-523-9747.

]]>
גרר בפתח תקווה בזמינות מידית

הרכב שלכם נתקע בסמוך לצומת גהה או אולי על ז'בוטינסקי? לא מצליחים להתניע אותו או הייתם מעורבים חלילה בתאונה קלה, ועכשיו אתם מחפשים גרר בפתח תקווה שיעזור לכם לצאת מזה? במיוחד בשביל זה מוצעים לכם שירותי גרר אשר מספקים לכם מענה מהיר, מענה לאורך כל שעות היום, אך בעיקר מענה מקצועי ללא פשרות. במידה ומדובר באזור בפתח תקווה, חשוב שתפנו לשירות באזור זה, ולו כדי לחסוך לעצמכם זמן רב ולא מעט כאב ראש המעורב בדבר. גם אם נתקעתם פתאום ללא דלק או שאולי נמצא תקר בגלגל שאיננו מאפשר לכם להמשיך בנסיעה, פנו אל שירותי הגרר באזוריכם וחפשו כתובת מקצועית שניתן לסמוך עליה.

חשיבות המקצועיות והאמינות

בין אם מדובר בגרירה של רכבי יוקרה, גרירה של רכבים פרטיים שנתקעו בצדי הדרך ושאינם מתניעים או בגרירה של רכבים מסחריים – גרריסט מקצועי ואמין יודע כיצד להתמודד עם האתגרים הרבים הכרוכים בכך ויש ברשותו את כל הציוד הנדרש כדי לעשות זאת בצורה הטובה ביותר. גרריסט מקצועי יתאים את רכב הגרירה ואת הציוד הנלווה לו אל הרכב שאותו יש לגרור וייקח אותו בבטחה אל היעד הנדרש. הצוות המקצועי והמנוסה שיבצע זאת בפועל, מכיר היטב את התחום ועומד לרשותו של הלקוח לאורך כל הדרך, כדי לעזור לו לעבור את האירוע בקלות עד כמה שניתן.

הכתובת המתאימה לכל בעיה ותקלה
גרר יוסי מציע לכם שירותי גרירה וחילוץ עם וותק של יותר מ – 30 שנה ומעמיד לרשותכם מענה מקצועי ואמין 24 שעות ביממה 6 ימים בשבוע (למעט שבת). אם נתקעתם עם הרכב שלכם באזור פתח תקווה ואתם מחפשים כתובת אחת, כתובת שתספק לכם את הפתרון הנכון והמקצועי ביותר – גרר יוסי הוא ללא ספק, הכתובת המתאימה. השירות כולל שימוש בציוד חדשני ומקצועי מאוד המותאם נקודתית לסוג הרכב המדובר והוא כולל את העברתו אל היעד הנדרש, בין אם אל המוסך ובין אם לכל מקום אחר שבו בחר הלקוח. כל זאת במחיר הוגן ותוך שמירה מלאה על הרכב ועל זהירות מרבית במהלך הנסיעה.

במידה ואתם תקועים בכביש לא לשכוח להציב משולש אזהרה וללבוש אפוד זוהר, אל תישארו בתוך הרכב עבורו אל המדרכה הקרובה ואם אין מדרכה עברו את מעקה הביטחון וחכו לחילוץ.

The post גרר בפתח תקווה appeared first on גרר יוסי - שירותי גרר 24 שעות במרכז הארץ 050-523-9747.

]]>