גרר בזול

זה יכול לקרות בכל מקום ובכל זמן, תקלה ברכב שמשביתה אותו מפעילות ופוגשת אתכם באמצע שום מקום בזמן לא זמן. ואתם? מה אתם יכולים לעשות כעת? הרכב תקול ואינו מוכן להתניע ולהמשיך בדרך למחוז חפצכם. ואתם תקועים באמצע העולם או בירכתיו בלי לדעת מה לעשות הלאה. גם אם אתם ממהרים מאוד ונחפזים להגיע למחוז חפצכם, אין לכם הרבה מה לעשות… אין ספק שזו הרגשה מתסכל ומעצבנת. אבל לא תמיד יש לכם הרבה מה לעשות.

אז מה קרה לרכב שלכם?

הרכב שלכם שבת מפעילות, מה קרה לרכב? מדוע הוא אינו מגיב להוראות שלכם? מהי התקלה שגרמה לרכב לחדול מנסיעה? יש תקלות שונות שעלולות לגרום לרכב שלא לנסוע כרגיל. זו יכולה להיות תקלה במנוע או בעיית גיר, מחסור במים או מחסור בשמן מנוע וגורמים רבים נוספים שמונעים מהרכב שלכם להמשיך בנסיעה. המבוכה שלכם גדולה, מה עושים כעת הלאה? איך יוצאים מהביצה הזו? מה עליכם לעשות בשביל לצאת מהמקום בו אתם תקועים, ולהגיע למחוז חפצכם בהקדם האפשרי?

פניה אל חברת הביטוח או אל חברת גרירה?

הצעד הראשון אותו עליכם לעשות במקרה כזה בו אתם נזקקים לשירותי גרירה בזול היא לפנות אל חברת הביטוח שלכם, עליכם לברר האם הביטוח שלכם מכסה גם מקרים כאלו כמו זה שאתם נתונים בו כעת. במקרה וכן, ייבדק המקרה לעומקו על פי סעיפי החוזה, ויוחלט האם מגיע לכם לקבל שירות גרר בזול. גם אם אכן הביטוח שלכם מכסה שירותי גרירה יהיה עליכם לברר אל איזו חברת גרירה תוכלו לפנות.  במקרים רבים הביטוח אינו מכסה כלל מקרה של גרירה. במקרה כזה יהיה צורך לפנות אל חברה המציעה שירותי דרך וגרר בזול. חברה כזו תגיע למקום בו אתם נמצאים ותציע לכם שירות דרך – תיקון מידי של הרכב שלכם. טכנאי רכב יגיע מצויד בציוד מתאים לביצוע תיקונים שונים לרכב. במקרה שיצליחו לבצע תיקון – מה טוב. במקרים שאין אפשרות לבצע תיקון על אם הדרך – לא יהיה מנוס כי אם לגרור את הרכב לטיפול יסודי במוסך מקצועי.

פנו לחברה מקצועית לגרירה

מעוניינים לסיים את התקלה הזו בהקדם האפשרי? ממהרים לדרככם וצריכים להגיע בדחיפות למחוז חפצכם? פנו לחברה מקצועית המציעה שירותי גרירה. גרר יוסי מציע לכם שירותי גרירה בזול, פנו אלינו ותיהנו משירות גרירה יעיל ומהיר ביותר. אנחנו מגיעים לשטח בזמן אמת במהירות האפשרית.