משאית גרר לגרירה מיידית

כאשר אנו נתקעים עם הרכב איננו יודעים ברוב המקרים מה עלינו לעשות, ואנו נכנסים למצב של בלבול ומצוקה.
יש לנו מספר אפשרויות כאשר אנו מודעים רק לאפשרות של הפעלת הכיסוי הביטוחי אשר שולח לנו שירותי דרך לאחר מספר שעות ואז שוב המתנה של מספר שעות עד לגרירת הרכב.
קיימת עבורכם האפשרות להזמין את שירותי גרר אצלנו לגרירת הרכב שלכם בהבדלים פשוטים, ראשית אנו נגיע למקום הרכב התקוע עם משאית גרר ונחלץ אתכם באופן מיידי וללא המתנה מיותרת, ושנית אנו מקצועיים ומומחים עם אנשי השירות במוקד הטלפוני על מנת לשאול את הפרטים הנכונים ולדעת אם לשלוח עבורכם שירותי דרך או לשלוח ישירות גרר ללא עיכובים מיותרים.

רק בחברה מקצועית

פעמים רבות אנו נתקלים במצבים בהם שולחים לנו משאית גרר קטנה אשר אינה מסוגלת להרים את רכבכם במידה ואתם בעלים על רכב גדול מרכב פרטי, כמו ג'יפים, או רכבי משא, וכדומה, ובמקרים אלו הגרריסט אשר מגיע למקום האירוע חוזר על עקביו והנכם נאלצים להמתין שישלחו אליכם משאית גרר.
אנו כחברה מקצועית המתמחה בחילוץ רכבים וגרירת רכבים מודעים למצוקות במצבי החירום בשטח ובמצבי החירום בזמן שהנכם תקועים עם הרכב ובשל כך אנו מספקים שירותי גרירה באופן מיידי על מנת לחסוך לכם את זמן ההמתנה המייגע.
משאית גרר מיועדת לחלץ רכבים מכל הגדלים ומכל מקום בארץ, ובשל גודלה ומשקלה יכולה להגיע משאית גרר לכל מקום, בין אם מדובר בבוץ עמוק, או בעובי יערות, בין אם נתקעתם בחוף הים ובין אם בשטח.

למה אנחנו

אנו מספקים כיום שירותים למוסכים, חברות ליסינג, קציני רכב, ומוסדות ממשלתיים כמו ההוצאה לפועל וחניונים מסודרים, מעבר לכך אנו מספקים את שירותי גרירה בכל מקום ברחבי הארץ, וגוררים עבורכם את הרכבים לכל מקום ברחבי הארץ.
חשוב לציין שכאשר אתם תקועים בשטח או תקועים בעקבות תאונת דרכים אתם נכנסים למצב בו החברה שתזמינו יכולה להקל עבורכם על מצב החירום או להפוך אותו לגרוע יותר, אז רצוי לפנות לחברה מקצועית בלבד, שכן אנו נשלח עבורכם את אנשי המקצוע המומחים אשר יוכלו לחלץ אתכם מכל מצב ובכל מקום, וכמובן שאנשי השירות במוקד הטלפוני יספקו לכם מענה בכל שעות היממה שש ימים בשבוע (למעט שבת)
כשאתם תקועים וזקוקים לשירותי גרר אל תחכו, ואל תבזבזו זמן יקר, הרימו אלינו טלפון ואנו נגיע בהקדם לחילוץ.