חילוץ רכבים – שקט נפשי

כיום בישראל קיימות חברות גרירה רבות, וזוהי עובדה אשר יכולה לספק לנו שקט נפשי, משום שכאשר אנו נתקעים עם רכבנו במקום מסוים אנו נקלעים למצב חירום ואנו זקוקים לשירותים של חילוץ רכבים בדחיפות.
רוב חברות הגרירה הגדולות מספקות גם שירותי חילוץ רכבים מעבר לשירותי גרירה, משום שבישראל לפי כל הנתונים אחוז התאונות הוא גבוה ביותר והמלחמה בכבישים היא מלחמת קיום וכאשר אנו עוברים תאונה, אף אם היא תאונה קלה, אך הרכב תקוע ואינו מניע, או הרכב נטה לצד הכביש ונפל לתעלה עלינו להזמין שירותי חילוץ רכבים בדחיפות.
כמו כן בישראל בשנים האחרונות עלה בכמות ניכרת אחוז בעלי רכבי השטח, בכל מקום ניתן למצוא כיום ג'יפאים אשר יוצאים לטיולי ג'יפים בכל הארץ ולא פעם אנו זקוקים לספק עבורם שירותי חילוץ רכבים מהעובדה שנתקעו בשטח או התחפרו בחולות.

חברות חילוץ מקצועיות

כאשר אנו מגיעים למצב בו אנו תקועים עם רכבנו וזקוקים לשירותי חילוץ רכבים רצוי שנפנה לחברות המתמקצעות בתחום ומתמחות גם בענף מכונאות הרכב משום שבזמן חילוץ רכבים אנו למעשה מחלצים רכב כמו חובשים שמחלצים אדם מתאונה ואופן החילוץ יכול לפגוע ברכב ולהזיק לו הרבה מעבר לנזק לפני החילוץ, על כן רק חברה מקצועית ובעלת ניסיון תדע לחלץ את הרכב עם נזקים מינימליים.
חשוב לציין שבזמן שהרכב נתקע יש להחזיק בידכם את הטלפון הרצוי של מוקד השרות שלנו כדי שנוכל להיענות במהירות בזמן אמת, על מנת שנקבל את מרב הפרטים על המיקום ועל אופן החילוץ הממוקד לאירוע שלכם.

מה עושים במצב חירום

במצב חירום עלינו לצלצל למוקד השרות כדי לפרט את פרטי המקרה ולציין מיקום מדויק של הרכב התקוע וזאת על מנת לחסוך זמן בחיפוש מקום האירוע.
חשוב ללבוש אפוד זוהר אם האירוע בסמוך לכביש נסיעת רכבים כדי לשמור על אמצעי זהירות ולאחר מכן יש לחכות בסבלנות לשירותי גרירה מקצועיים שנשלח עבורכם.
יש לדעת שאנו מצוידים בכל האמצעים הדרושים, ברכבי החילוץ הטובים ביותר שקיימים וכמובן בכננת גרירה ובאנשי מקצוע המתמחים בענף הרכב לטיפול מסור ברכב התקוע ובמצב החירום שלכם.
חילוץ רכבים מהשטח היא פעולה רגישה ואנו מודעים למצוקה שלכם ועל כן כדאי להזמין אותנו במהירות לספק את השירותים המקצועיים משום שהזמן שלכם יקר ואנו רוצים לחלץ אתכם במהירות מהשטח ולגרור את הרכב לכל מקום שתבחרו, אז צלצלו למוקד החירום ונגיע במהירות האפשרית 050-523-9747