גרר ברחובות והסביבה

זקוקים לתיקונים קטנים ברכב שלכם "על הדרך"? נתקעתם עם הרכב בצדי הכביש ואתם זקוקים לשירותי חילוץ וגרירה מהירים? מתקשים להתניע את הג'יפ או את האופנוע שלכם בבוקר או נגמר לכם הדלק ברכב הפרטי בדיוק באמצע הנסיעה? לשם כך עומדים לרשותכם שירותי גרר, המספקים מענה מקצועי ואמין ומגיעים ישירות אל המקום הנדרש. במידה ומדובר ברחובות והסביבה, שירותי גרר ברחובות הם הפתרון הנכון והדרך הטובה ביותר להתמודד עם האתגר הלא נעים הזה.

שירותי חילוץ וגרירה – רק אצל המומחים!

לא משנה מהי הסיבה שבגללה הרכב שלכם תקוע בשולי הדרך וגם לא משנה באיזה רכב מדובר: משאית, ג'יפ, מיניבוס או אפילו רכב יוקרה – אנחנו כאן בשבילכם. שירותי הגרירה של גרר יוסי מציעים לכם זמינות מרבית, מענה בכל שעה של היום 6 בשבוע. בין אם זה קורה בשעות הקטנות של הלילה או באמצע היום, הצוות שלנו מגיע ישירות אל המקום וגורר את הרכב לכל מקום שתרצו. ניתן לגרור אותו אל המוסך המטפל באופן קבוע ברכב או אל כל מקום אחר אשר תבקשו. כל זאת, מבלי שתצטרכו לדאוג לדבר וכדי שתוכלו לשוב ולנהוג ברכב שלכם כמה שיותר מהר.

למה אנחנו

חברת גרר יוסי פועלת בתחום החילוץ והגרירה למעלה מ – 30 שנה. החברה מציעה מוניטין וניסיון רב מאד ובעיקר מקצועיות ללא פשרות. צוות החברה נעזר בציוד חדשני ומתקדם מאד העומד בכל התקנים הנדרשים וכן ברכבי גרירה חזקים, המתמודדים בהצלחה רבה עם האתגרים השונים. שירותי גרירה אלה מוצעים לכל סוגי הרכבים, 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע (למעט שבת).

כלל חשוב מאוד!

במידה והרכב עומד בכביש בצורה שמסכנת אותכם ואת שאר הנהגים הציבו משולש אזהרה, לבשו אפוד זוהר והתרחקו מהרכב מעבר למעקה הביטחון או למדרכה הקרובה!

נתקעתם עם הרכב שלכם ולא מצליחים להניע אותו? אל תהססו התקשרו אליי עכשיו: 050-523-9747