הזמנת שירותי גרירה וחילוץ

שירותי גרר וחילוץ של רכבים נדרשים כאשר רכב נתקע מכל סיבה שהיא בצידי הדרך, למשל לאחר תאונה, או כאשר הרכב נתקע בשל תקלה טכנית, כאשר הרכב התקע בשל התחפרות בחולות, או מכל סיבה אחרת.
במצבים אלו אנו מזמינים שירותי גרירה וחילוץ מאחת החברות המתמחות, וחשוב להזמין את השירותים מחברה מקצועית המתמחה בשירותי גרירה וחילוץ על מנת לקבל שירות מהיר, אמין, מקצועי ובמחירים סבירים לשוק.
גרירה וחילוץ חייבים להינתן על ידי גורם מוסמך, על ידי חברה מקצועית אשר מחזיקה ברישיון בתוקף המאשר לה לעשוק בשירותים מסוג אלה, כמוכן נציג החברה בשטח אשר מגיע למקום האירוע חייב להחזיק ברישיון גרירה וחילוץ בתוקף מטעם משרד התחבורה.

מדוע להזמין חברה מקצועית

במתן שירותי גרירה וחילוץ רכבים אנו מגיעים לא פעם למצבי חירום בהם יש דרישה לידע טכני רב, וניסיון במתן השירות, כמו למשל בחילוץ הרכב מאזור בעל תנאי שטח קשים, או רכבי שטח אשר התחפרו בחולות, ובמקים אלו חשוב להשתמש בשירותי גרירה וחילוץ מתקדמים, כמו רצועות עיגון או כבלי פלדה אשר בהם יש צורך במצבים שאין גישה בין הרכב המחלץ לרכב התקוע.
כמובן שבתנאים קשים חברת גרירה וחילוץ מקצועית מצטיידת בפנסים חזקים למצב של חושך מוחלט, מכשירי קשר, מכשירי ג'י פי אס מתקדמים, מערכת כריזה, ורכבי חילוץ בעלי כננת חזקה במיוחד.
חברה מקצועית תדע לספק שירותי גרירה וחילוץ לכל סוג של כלי רכב, רכב פרטי, אופנוע, משאית, אוטובוס, ג'יפ, או כל רכב מסחרי, וזה חשוב משום שלכל סוג של כלי רכב קיימת רגישות ודרך נפרדת לספק את שירותי החילוץ.

אז מה עושים?

במידה ונקלענו למצב חירום חשוב שנדע שהצטיידנו ברכב במספר הטלפון של מוקד החברה כדי שלא נופתע במצב חירום ואין לנו את המספר הדרוש.
חשוב לפנות אלינו כחברה מקצועית ואמינה בעלת ניסיון של שנים רבות בחילוץ וגרירת רכבים תקועים, וזאת על מנת שנקבל את השירות בצורה מהירה ונקבל את היחס האמין ביותר, ובמחירי שוק סבירים.
אין ספק שקבלת השירות מחברה מקצועית ומובילה יכול למנוע עוגמת נפש גדולה יותר, ובזבוז זמן יקר שלכם, שכן אנו נעזרים באנשי מקצוע במוקד השירות ובאנשי שירות בשטח אשר מתמחים במתן ליווי וסיוע במצבי חירום בכבישים.

על כן כאשר אתם נתקעים בצד הכביש, צלצלו אלינו מיד כדי שנגיע אליכם בהקדם ונפנה אתכם מצד הדרך, כי זו המומחיות שלנו…