שירותי גרירת רכב

כאשר אנו זקוקים לשירותי גרירת רכב אנו למעשה במצב חירום בעייתי ובמצוקה, גם אם נתקענו בשל תקלה טכנית ברכב או לחילופין עברנו תאונת דרכים ואנו זקוקים לשירותי גרירת רכב למוסך המטפל ברכב שלנו, או מכל סיבה שהיא שגרמה לנו להזמין, מצב זה הנו מצב רגיש אשר אנו זקוקים נואשות לחילוץ.
גרירת רכב יכולה להיעשות על ידי כל חברה אשר מספקת שירותי דרך וגרירה, הן בחברה פרטית, והן בחברה אשר עובדת מול חברת הביטוח שלנו, אך חשוב לדעת מראש שהחברה אותה אנו מזמינים הנה חברה מקצועית ואמינה ועובדת על פי כל ההנחיות ובעלת הרישיונות המתאימים ממשרד התחבורה.

חברת גרירה מקצועית

ישנם גרריסטים רבים ברחבי הארץ, ואף חברות גרר מקצועיות רבות, אך רצוי להפריד בין גרריסטים וחברות אשר מספקות שירותי גרירה לרכבים פרטיים בלבד, לחברות מקצועיות המספקות שירותי ם לכל סוגי הרכבים, משאיות, רכבים מסחריים, אופנועים, וכדומה, משום שבחברות המקצועיות ניתן למצוא מתקני חילוץ מתקדמים כגון, דולי, כננת חזקה, שרשראות תקניות וציוד גרירה חזק במיוחד.
כחברה מובילה בתום ובעלת ניסיון וותק רב, מעבר לשירותי גרירת רכב אנו עובדים למול עריות ומוסדות במידה ומדובר לשירותי גרירה להוצאה לפועל, או גרירה מחניונים ופינוי רכבים, וכמובן מספקים שירותי פריצת מנעול לרכב, באופן המקצועי והאמין ביותר.
כאשר אנו זקוקים לשירותי רכב רצוי לפנות לחברה מקצועית גם בשל מהירות התגובה, שכן כאשר אנו נתקעים מכל סיבה עם הרכב, אנו מופתעים ולעתים זה משבש לנו את כל לוח הזמנים וחברה מקצועית תספק את הגרירה והחילוץ במהירות וללא עיכובים מיותרים.
כאשר מזמינים חברה לצורך גרירת הרכב רצוי תמיד לבקש לגרור את הרכב למוסך המטפל משום שהוא מכיר את הרכב וגם כך אמור לתקן אותו, אין טעם לגרור לביתכם משום שאולי תזדקקו שוב לגרור לאחר מכן למוסך.

איך עלינו לפעול?

עלינו להכין את עצמנו למצב בו הרכב נתקע ולא לחכות לרגע האחרון ולגלות שאין בידינו את מספר הטלפון של חברת הגרירה, רצוי להתקשר ולספק מספר פרטים רב ככל האפשר שכן יכול להיות שהבעיה תטופל כבר בשיחת הטלפון, אם מגובר בתקלה טכנית.
לאחר מכן יש ללבוש אפוד זוהר ולחכות במקום בטוח ולא בקרבת כביש מהיר, ואנו נדאג להגיע במהירות על מנת לחלץ אתכם ולספק לכם שירותי גרירת רכב בצורה המקצועית והאמינה ביותר, אנחנו תמיד נהיה זמינים בורכם בכל שעות היום שש ימים בשבוע (למעט שבת)…