כאשר אנו תקועים בדרכים – רק גרר דרכים

בעת שאנו תקועים עם הרכב בצד הכביש, חשוב שנדע תמיד שיש לנו על מי לסמוך, ושיש לנו למי לפנות על מנת לקבל שירותי גרר דרכים מקצועי, ועל מנת שנוכל להיות בטוחים שיבואו לפנות אותנו בהקדם ובמהירות.
כיום אנו נמצאים במצב בו כבישי הארץ עמוסים בכמות רכבים גדולה ביותר, ואנו יודעים שלכל משפחה יש לפחות רכב אחד ואף יותר, במצב זה פוקדים את כבישי הארץ רכבים רבים אשר יוצרים עומס רב בכבישים, ועלינו לדעת למי לפנות במצבי חירום.

שירותי גרר דרכים

אנו בגרר יוסי מספקים שירותי גרר דרכים באזור מרכז הארץ גרר ובתל אביב ומספקים את השירותים במהלך כל שעות היממה 6 ימים בשבוע (למעט שבת).
מוקדי השירות ואנשי השטח המספקים שירותי גרר דרכים הינם אנשי מקצוע מיומנים במתן סיוע בתחום מכונאות הרכב וניסיון רב בשירותי החירום הטכניים לרכב.
אנו מחויבים למתן שירות מקצועי ואמין, שירותי גרר דרכים בזמני הגעה מהירים במיוחד, וזאת לאור העובדה שאנו יודעים ומבינים את המצוקה הקיימת בעת שאנו נתקעים בצד הדרך עם הרכב שלנו ואנו מבינים את הצורך בחילוץ מהיר ובמתן פתרון מיידי לרכב ולבעל הרכב הנתקע.
חשוב לציין שיש לנו פתרונות לכל מצבי החירום בצד הדרך, בין אם מדובר בתקר בגלגל, או תאונת דרכים, בין אם הג'יפ התחפר בחולות, או אם קרתה תקלה טכנית אחרת ברכב, אנו נספק את הפתרון האופטימאלי לכל מצב ולכל בעיה בצורה המקצועית והמהירה ביותר.

אז מה עושים?

כאשר אנו נתקעים בצד הדרך וזקוקים לשירותי גרר דרכים רצוי שנצטייד מראש במספר הטלפון של הגרריסט, על מנת שלא נגיע למצב החירום כשאין בידינו את הטלפון הרצוי.
אנו נגיע לכל מקום ובכל שעה על מנת לחלץ אתכם ולפנות את הרכב לכל מקום בו תחפצו, נספק שירותי גרר דרכים לכל סוגי הרכבים אף אם מדובר על מרחקים ארוכים במיוחד וכמובן שאצלנו אתם בהעדפה ראשונית ומקרה החירום שלכם הוא מקרה החירום שלנו, משום שאתם לא חלק ממאות הלקוחות שלנו כמו בחברת הביטוח, אלא אתם אלו שזקוקים לנו באופן מיידי בצד הכביש.
על כן אל תחכו שמקרה החירום יפתיע אתכם ולא יהיה באפשרותכם ליצור איתנו קשר, הצטיידו במספר הטלפון שלנו כדי שנבוא לחלץ את הרכב במהירות, באמינות ובמקצועיות.
ואם נתקעתם בצד הכביש ואנו בדרך אליכם זכרו תמיד ללבוש אפוד זוהר ולהמתין במקום ללא סכנה ואנו נגיע במהירות…

חייגו עכשיו לפתרון הבעיה: 050-523-9747