הרגע הזה בבוקר שבו לא מצליחים להתניע את הרכב וממהרים לעבודה, הוא רגע לא נעים כלל, כזה המלווה בתחושה של לחץ ולא מעט חרדה. מה יהיה עם הרכב? איך מעבירים אותו אל המוסך? כמה יעלה התיקון ומה קורה עם העבודה שהצטברה ועם הפגישה החשובה שתוכננה? שירותי גרר בחולון והסביבה מעמידים לרשותכם צוות מקצועי ומיומן שיעזור לכם להתמודד עם המצב ויסיע את הרכב התקוע באמצעות גרר מיוחד ישירות אל המוסך הקרוב, או אם תרצו, אל המוסך הקבוע שבו מטופל הרכב שלכם.

גרר בחולון בזמינות מרבית, מקצועיות ואמינות

בין אם מדובר בג'יפ, באופנוע, רכב מסחרי, מיניבוס או ברכב הפרטי שלכם, שירותים אלה יגיעו ישירות אליכם ויספקו לכם פתרון מקצועי ואת המענה הנדרש. שירותי גרר בחולון והסביבה מוצעים על ידי חברת גרר יוסי, המתמחה בתחום זה למעלה מ – 30 שנה. החברה עובדת מול לקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים, משטרה ועיריות. אנו נעזרים בציוד חדשני ביותר וברכבי גרירה 4X4 לחילוץ מהשטח ע"י כננת, מכפילי כוח, רצועות או היי ליפט  מיוחד, אנו נסיע את הרכב התקוע אל היעד הנדרש. סוג הגרר הנבחר נקבע בהתאם לסוג הרכב ומתפעל אותו ע"י צוות מקצועי ומיומן, בעל ההסמכה הנדרשת.

24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע (למעט שבת)

לא משנה באיזו שעה של היום מדובר או באיזה יום בשבוע (למעט שבת), צוות החברה יגיע אליכם בכל שעה. גם כשמדובר בשעות הקטנות של הלילה, אם נתקעתם עם הרכב שלכם, צרו אתנו קשר: 050-5239747 ואנו נגיע אליכם במהירות האפשרית. אנו מציעים לכם שירותי חילוץ וגרירה במחירים הוגנים ומבטיחים לכם איכות ומקצועיות ללא פשרות. בין אם הרכב שלכם איננו מתניע בשל תקלה במנוע, בין אם נגמר לכם הדלק באמצע הנסיעה ובין אם הרכב שלכם היה מעורב בתאונה, במידה ואתם זקוקים לחילוץ מהשטח שלחו לי מיקום דרך הסלולר ואני אגיע בהקדם האפשרי – אל תהססו והתקשרו אלינו.

חשוב מאוד: אם אתם תקועים באמצע הכביש אל תשכחו להציב משולש אזהרה, לבשו אפוד זוהר ואל תישארו בתוך הרכב! עברו את מעקה הביטחון או למדרכה.