פירוק רכבים זוהי דרך ירוקה למחזר

כיום בתקופה בה אנו חיים את שגרת חיינו ככל האפשר בעולם ירוק התומך באיכות הסביבה, אנו נתקלים בנושא חשוב זה גם בעולם הרכב, כאשר אנו לאחר תאונת דרכים והרכב נמצא במצב גרוע ביותר, אנו כחברת גרירה נדאג לבצע עבורכם שירותי פירוק רכבים אשר יחסכו לכם כסף.

פתרון חדש המעוגן בחוק בצורה הגיונית בהחלט ולפי פתרון זה חברות מקצועיות אשר קיבלו היתר ורישיון ממשרד התחבורה יקנו מכם את רכבכם לאחר התאונה, לצורך פירוק רכבים ושימוש בחלק מחלקי הרכב.
ממש כמו כרטיס אד"י לתרומת איברים, אנו לוקחים את הרכב ההרוס, ומשלמים לכם מחיר מסוים עבור חלקיו התקינים לצורך שילובם כחלקי חילוף ברכבים אחרים.

פירוק רכבים לפי החוק

החוק בישראל מסמיך במפורש חברות מקצועיות הפועלות באופן מורשה ועוסקות בשירותי רכבים לפירוק ועל כן כאשר יש בקרה וניהול תקין אתם בטוחים שאנו נבדוק את כלי הרכב בקפידה ואתם תקבלו תמורה הולמת עבור חלקיו.
לפי תקנות של משרד התחבורה ככל שכלי הרכב ישנים יותר הם מזהמים את הסביבה ואת הכבישים ועל כן פירוק הרכב יקל על שיפוץ תיקון וחידוש של רכבים המורשים בנסיעה, על ידי כך שאנו נרכיב בהם חלקים מרכבים אשר הורדו מהכביש.
החלקים אשר אינם יכולים לשמש כחלקי חילוף עוברים למחזור ומשמשים לתעשיית הברזל הגדולה, שכן מתכות הן חומרים קלים למחזור.
התקנות בנוגע למחירים אשר אתם כבעלי הרכב אמורים לקבל גם הן ברורות בחוק ועל כן תקבלו את התמורה ההולמת עבור רכבכם, כך שאם בבעלותכם רכב אשר הורד מהכביש מכל סיבה, או שהנו רכב ישן במיוחד, או רכב לאחר תאונת דרכים קשה, אנו נבדוק מספר קריטריונים וניידע אתכם בנוגע לזכאות של הרכב לפירוק.

כל סוף זו התחלה

כאשר הגעתם למצב בו אתם זקוקים לשירותי פירוק רכבים אנו נדאג ללוות אתכם בתהליך מתחילתו ועד לסופו, כך שבסוף חיי הרכב שלכם תצאו נשכרים עם סכום כסף מקסימלי על חלקיו.
אנו מאמינים שעסקה טובה היא עסקה בה שני הצדדים מרוויחים ועל כן נדאג לפצות אתכם נאמנה ועל ידי כך אנו גם דואגים לסביבה ירוקה יותר, גם דואגים למחזור חלקי חילוף לרכבים קיימים, גם למחזור מתכות, וגם לסכום כסף בכיסכם.
כאשר אתם חפצים בשירותי קונה רכבים לפירוק צלצלו אלינו על מנת לקבל ליווי מקצועי ואמין מחברה מובילה ומוכרת ברחבי הארץ, הטלפון שלנו הוא הרווח שלכם