שירותי דרך כשנתקעים עם הרכב

ידוע לכל שלהיתקע עם הרכב זהו מצב לא נעים בכלל, כל אחד יכול פתאום למצוא עצמו במצב בו הרכב תקוע, לוח הזמנים שלנו השתבש, ועלינו להמתין למישהו שיבוא לחלץ אותנו.
אם נתקענו כתוצאה מתאונת דרכים, או כתוצאה מתקלה מכאנית ברכב, אם נסענו לים והג'יפ התחפר בחולות, או אם החלקנו עם האופנוע בצד הדרך, עלינו לעצור הכול ולחכות לחברת שירותי דרך וגרירה.
בישראל כיום פועלות חברות רבות המשמשות לחילוץ רכבים וגרירת רכבים תקועים, וכמוכן פועלים גם קבלנים קטנים רבים אשר עוסקים במתן שירותי גרירה וחילוץ, אך חובה עלינו לעשות את ההפרדה בין חברות שירותי דרך וגרירה מקצועיות לבין השאר.

למה כדאי חברה מקצועית

כאשר אנו תקועים עם הרכב שברשותנו ואנו נאלצים להזמין גרר, רצוי שנעשה זאת בחברה מקצועית על מנת שנחסוך לעצמנו זמן יקר וכסף רב.
פעמים רבות במצבים בהם אנו תקועים בצד הדרך, איש מקצוע אשר מבין במכונאות רכב, יכול לפתור עבורנו את הבעיה, ולחסוך עבורנו את גרירת הרכב למוסך, כך שנוכל לחזור באופן מיידי לשגרת יומנו.
אם נתקענו עם רכבנו והזמנו גרריסט עצמאי, או חברת גרירה קטנה, עלינו לדעת שהם אינם מספקים שירותי דרך, אלא מגיעים וגוררים במידת הצורך למוסך המטפל ברכב, כאשר אתם פונים אלינו או לכל חברת גרירה מקצועית אחרת, אנו מספקים לכם שירותי דרך אשר לרוב עשויים לפתור את הבעיה ברכב ולמנוע את הגרירה והטיפול במוסך, כמו למשל במצב בו המצבר נגמר והרכב אינו מתניע כלל, חברת גרירה מקצועית אשר מספקת שירותי דרך תאתר את הבעיה ותספק לכם מצבר חדש עם תעודת אחריות במקום, ובמצב מסוג זה חסכתם את גרירת הרכב, ואת יום המחר שהייתם אמורים לבלות במוסך.

שירותי דרך אצלנו

בטרם תגיעו למצב בו אתם תקועים עם רכבכם, הצטיידו במספר הטלפון שלנו, ואנו נספק עבורכם שירותי דרך וגרירה באופן המהיר והמקצועי ביותר.
כאחת החברות המובילות והותיקות בארץ, אנו מפעילים עבורכם מוקד שירות טלפוני לצורך איתור הבעיה במענה הראשוני, ובמידת הצורך נספק לכם איש שטח מקצועי אשר מתמחה בכל הקשור במכונאות רכב על מנת לספק עבורכם שירותי דרך ברמה הגבוהה ביותר.
חשוב לזכור שרק חברה מקצועית מספקת שירותי דרך לפני הגרירה וזאת כדי להקל עליכם ולחסוך לכם זמן וכסף רב, משום שכאשר הרכב נתקע ואתם בצד הדרך אנו נהיה שם עבורכם לפתור את מצב החירום